Jaga Przygotujedlawa.pl zdjęcia kto przygotowuje

Cześć z tej strony Jaga.

 

Mam na imię Agnieszka, ale przyjaciele od lat zwracają się do mnie Jaga. Krótki zwięzły przydomek, który stał się imieniem.

„Mam wiele zalet...” cytując Panią Beatę Tyszkiewicz a zabawa w domowego kucharza i dietetyka zarazem jest moim naturalnym środowiskiem. Czuję się w nim wybornie. Nie boję się wyzwań a w kuchni tym bardziej. Chętnie biorę się za to, czego inni nie lubią lub zwyczajnie nie mają na to czasu.

Kto nauczył mnie gotować?

W mojej rodzinie gotują prawie wszyscy.

Kobiety i mężczyźni. Każdy w czymś się specjalizował. Ale sztuki gotowania uczyłam się głównie od mamy, cioci oraz babci.

Gdy dorastałam, wakacje spędzałam na Podlasiu, gdzie z zaciekawieniem przyglądałam się wyczynom kulinarnym tych wspaniałych kobiet. W czasach komuny dokonywały one cudów w kuchni.

Spod ich rąk wychodziły zadziwiające w smaku dania. Chłonęłam jak gąbka wszelkie informacje o gotowaniu. Te wspaniałe kobiety, wprowadziły mnie w świat smaków, zapachów i materii mącznych.

Dlatego nie obawiam się sama eksperymentować i często gotuję według własnych przepisów oraz to co lubią moje dzieci. Od lat zdrowo żywię swoją rodzinę, dzielę się przepisami przez telefon z mamą, siostrą i przyjaciółmi. Bardzo nie lubię kiedy jedzenie jest marnowane, dlatego moje gotowanie jest nie tylko zdrowe ale też ekonomiczne.

Dlaczego zaczęłam gotować i piec dla innych?

Po namowach przyjaciółek oraz analizie własnej, postanowiłam dzielić się dobrym jedzeniem z innymi. Wyszłam z bardzo prostego założenia, skoro i tak tyle gotuję, mogę zrobić trochę więcej jedzenia. Zrobienie 100 czy 200 pierogów więcej nie stanowi dla mnie wielkiej różnicy a może uratować życie zapracowanego rodzica😉

Oczywiście pierogi, ciasta i torty to nie jedyna moja propozycja. W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc w przygotowaniu cateringu na domową uroczystość. Wspólnie uzgadniamy menu ze szczegółami.

Ja produkuję i dostarczam o czasie.

Wiedząc o moim istnieniu, możesz się zrelaksować.

Pełna oferta na stronie.

 

OFERTA

Jeśli masz obawy czy zamówić?

Zajrzyj na zakładkę z opiniami.

 

OPINIE

Zamów przez:

 

Przez messenger

Ikona messenger

 

Tel./WhatsApp

602 236 784

 

Przez formularz

 

KONTAKT

Zapraszam serdecznie !!!