Cześć z tej strony Jaga.

 

Moje prawdziwe imię to Agnieszka, ale od 10 lat przyjaciele zwracają się do mnie Jaga. Krótki zwięzły przydomek, który stał się imieniem. Dla jednych to tylko kolejne imię dla wnikliwych może oznaczać wiele.

„Mam wiele zalet...” cytując Panią Beatę Tyszkiewicz a zabawa w domowego kucharza i dietetyka zarazem jest moim naturalnym środowiskiem. Czuję się w nim wybornie. Nie boję się wyzwań a w kuchni tym bardziej. Chętnie biorę się za to, czego inni nie lubią lub nie mają czasu wykonać.

Kto nauczył mnie gotować?

W mojej rodzinie gotują prawie wszyscy kobiety i mężczyźni. Każdy w czymś się specjalizował. Ale sztuki gotowania uczyłam się głównie od mamy, cioci oraz babci mieszkając w wakacje na Podlasiu a w roku szkolnym w Ełku, gdzie się urodziłam.

Gdy dorastałam, przyglądałam się wyczynom tych wspaniałych kobiet w kuchni, które w czasach komuny dokonywały cudów kulinarnych. Wówczas byłam jedynie „podkuchenną”.
Dziś powiedziano by, że „dziewczyna ze zmywaka czy ta od obierania warzyw” ;).

 

 

 

Chłonęłam jak gąbka wszelkie informacje o sposobach gotowania różnych dań. Te wspaniałe kobiety, wprowadziły mnie w świat smaków, zapachów i materii mącznych. Dlatego nie obawiam się sama eksperymentować i często gotuję według własnych przepisów i to co lubią moje dzieci. Od lat zdrowo karmię swoją rodzinę, dzielę się przepisami przez telefon z mamą, siostrą i przyjaciółmi. Bardzo nie lubię kiedy jedzenie jest marnowane, dlatego moje gotowanie jest nie tylko zdrowe ale też ekonomiczne.

Dlaczego zaczęłam gotować i piec dla innych?

Po namowach przyjaciółek oraz analizie własnej, postanowiłam dzielić się dobrym jedzeniem z innymi.
Wyszłam z bardzo prostego założenia, skoro i tak tyle gotuję, mogę zrobić trochę więcej jedzenia. Dlaczego by nie !
Zrobienie stu czy dwustu pierogów więcej nie stanowi dla mnie wielkiej różnicy a może uratować nie raz życie zapracowanego rodzica 🙂

Oczywiście pierogi i ciasta to nie jedyna moja propozycja. W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc w przygotowaniu cateringu na domową uroczystość. Wspólnie uzgadniamy menu ze szczegółami. Ja produkuję i dostarczam o czasie.

 

Wiedząc o moim istnieniu możesz się zrelaksować.

Pełna oferta na stronie.

 

OFERTA

Jeśli masz obawy czy zamówić?

Zajrzyj na zakładkę z opiniami.

 

 

OPINIE

 

Możesz zamówić przezFB icona

telefonicznie

602 236 784

przez formularz

KONTAKT ZAMAWIAM

Zapraszam serdecznie